Jdi na obsah Jdi na menu
 

Havířov - Vsetín 8:2, so 29.9. 2012

Do Havířova, jenž patři mezi TOP 3 výjezdy, které naše druhá liga nabízí, vypravujeme bus čítající 46 lidí. Cesta probíhá jako obvykle a zdá se mi, že slavná prohibice burcuje výjezdníky poctivě, protože pálenky je opět víc než dostatečné množství.
Do Havru dojíždíme na naše poměry s luxusním náskokem (ňákou půl hodku před utkáním) a první co vidíme je jíž čekající natěšená security. Při vstupu na zimák dochází k menší žduchanici a seznámením s chlapci ve vestách, ale nic velkého…
V sektoru se nás spolu s automobilovýma schází něco kolem 70ti,což není špatné číslo.
Hokej komentovat nebudu, to si každý může přečíst na ofic. Stránkách (zdravíme koblížka) 
K fandění – za ty tři roky, co se do Havru jezdí předvádíme v hledišti nejlepší výkon, fandí se nepřetržitě celých 60min., i když sme dostali nakonec „osmičku“… Takhle by to mělo vypadat vždy a snad to všechny nakopne do dalších zápasů!
V první třetině vytahujeme transparent „nás nikdo nezastaví, v tom našem chlastu“ za zpěvu prohibice a slivovice.
V 3. Tř. se vytahuje i 80 zelenožlutých balónků. Poté jde skoro cely sektor do pul těla (i dvě sličné slečny!) a v nastoleném trendu pokračujeme až do konce zápasu. Proběhne poděkovaní hokejkám, se sekuritkou se loučíme stejným způsobem, jak jsme se přivítali, proběhne i pár pozdravů ochráncům zákona a valí se směr domov.
K domácím – předvedli svůj vysoký standart, i když si z let minulých pamatuji i větší „jazdu“ z jejich strany.
Výjezd vyšel na jedničku( s body se z Havru moc počítat nedá), takže tento výjezd hodnotím hodně vysoko a všem díky za účast!
Boix