Jdi na obsah Jdi na menu
 

1995 Vítkovice-Vsetín

Vítkovice-Vsetín 1995

 Na praxi ke mně přichází pan L. s tvrzením, že díky pinkané v Chacharově se dnes utkání hraje ve Frýdku(nebo Místku?). Nezbývá, než vzít 2 plucky rumu a jít na zimák, kde je asi 80 lidí. Uzemňuje nás vedoucí zájezdu Marčelo, že pro nás není místo (pro ostatní se našlo...) a že by nás stejně nevzal,,žeprý děláme bordel,,. Sláva budoucího gengu pana Hufnágla začíná se dotýkati hvězd .
      Jdeme zjistit vlak a než přijede, dáváme na Špici 4 dvanáctky (piva, ne holky) a pár zelených. Vybaveni každý 2 tlustými centrofixy počmáráme všech asi 8 spojů, co jsme navštívili během přesunu do FM. Před stadionem je mnoho snad 20metrových front na lístky (Vsetín tehdy táhnul), a tak jdeme zadarmo. V kotli je asi 150 fans, kteří mnohokrát aplaudují prostitutce Ručinskému, který ten den nastupuje za nás a je nejlepší na ledě. Před sezonou i s ostatními litvínovskými velkohubě prohlašoval, že až se vrátí, vyhrají pro Litvínov titul. Tak ho má tenhle pičus aspoň ze Vsetína (za 1, slovy jeden(!) zápas). Na zápase mají ,,formu,, zejména dva naši bubeníci (óóó jak jsem rád, že tehdy nejezdilo 14 čuráků v parukách s 16 bubny a jako přívěšek 12 ošklivek katek), ze kterých jde opravdu ,,strach,, .
      O přestávce přichází skok pana L. snad přes 12 řad sedadel a kdo ví, jak je tribuna ve FM strmá, nemusím vykládat, že jsme se o něj asi i 2 sekundy báli. Ještěže byl podnapilý, střízlivý by marodil 2 roky... Ve vyprodané frýdeckomístecké hale sledujeme výhru VSE 4:0 (nebo 4:1, kdo si to má pamatovat) a i s Marčelem se naloďujem do busu, kde někteří pasažéři mají z naší přítomnosti kyselé ksichty. Po příjezdu ještě pobudu s panem L., než mu přijede dostavník a jdu se těšit na 2.titul! Vsetín FOREVER!
-RST-